Na Menopauzę Health Laboratory 30 kapsułek

menopauza.az

Suplement diety Na Menopauzę Health Laboratory to preparat, w skład którego wchodzą fitoestrogeny m.in. izoflawony sojowe, które łagodzą objawy kilmakterium takie jak wahania nastroju, uderzenia gorąca, zaburzenia snu oraz utrzymują prawidłową gęstość mineralną kości u kobiet po menopauzie Preparat wzbogacony został o ekstrakt z szyszek chmielu, które wykazują działanie uspokajająco- kojące oraz wyciąg z kłącza pluskwicy groniastej, która pomaga łagodzić objawy menopauzy. Obecne w składzie chrom, biotyna, magnez oraz wapń przyczyniają się do zmniejszenia zmęczenia oraz biorą udział w prawidłowym przebiegu funkcji psychologicznych.

 

Skład:
Wapń 400 mg, ekstrakt izoflawonów sojowych (40%) 75 mg w tym: izoflawony sojowe 30 mg, tlenek magnezu 60 mg, chrom 55 mg, Biotyna 50 mg, ekstrakt z szyszek chmielu 50 mg, wyciąg z kłącza pluskwicy groniastej 40 mg, witamina D 5 mg, witamina E 5 mg, witamina B6 1,4 mg,

Sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę.

 

Ostrzeżenia i przechowywanie:
Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat  należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

MENOPAUZA HEALTH LABORATORY-SUPLEMENT DIETY nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Najlepiej spożyć przed końcem:  data podana na spodzie opakowania.

Zawartość:  30 kapsułek

Wyprodukowano w Polsce Producent:

Laborell Sp. z o. o Sp. k.

Wola Batorska 908

32-007 Zabierzów Bocheński

 

www.laborell.pl

powrót