O NAS

Apteki ZDROWIE to dynamicznie rozwijająca się sieć aptek, działającą na terenie województwa zachodniopomorskiego od 1993 roku. W ciągu ponad  21 lat działalności naszej firmy, dzięki doskonałemu zespołowi farmaceutów i pracowników, Apteki ZDROWIE wyróżniły się na tle innych placówek, zyskały renomę i wprowadziły nowe, wysokie standardy jakości obsługi klienta.

Naszą misją jest kompetentna i wszechstronna pomoc naszym Pacjentom.
Dbamy o dostarczanie leków w najlepszych cenach i najkrótszym czasie oraz otaczamy naszych Pacjentów  profesjonalną opieką farmaceutyczną w oparciu o stale aktualizowaną wiedzę i najnowsze zdobycze technologii. Pracujemy z wielkim zaangażowaniem po to, by każdy, kto powierzy nam swoje zdrowie miał pewność, iż dokonał najlepszego wyboru!
Obecnie otaczamy opieką co trzeciego mieszkańca Szczecina, Świnoujścia i Goleniowa. Zaufanie, jakim darzą nas Pacjenci motywuje nas do ciągłego rozwoju i proponowania nowych usług, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów.
Z myślą o naszych Klientkach w aptekach powstały  Punkty Dermokosmetyczne, zatrudniające doświadczone dermokonsultantki, przygotowane do profesjonalnego poradnictwa i doboru preparatów pielęgnacyjnych.
Wiedząc jak ważna jest profilaktyka zdrowia, prewencja chorób, właściwe stosowanie produktów leczniczych oraz zdrowy tryb życia przykładamy bardzo dużą wagę do edukacji i opieki farmaceutycznej – usług świadczonych w naszych aptekach przez wykwalifikowanych farmaceutów.
Apteki ZDROWIE współpracują również z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie, co umożliwia zaopatrzenie w niezbędne medykamenty każdego mieszkańca naszego rejonu, bez względu na zasobność portfela.

Personel

rightNasze sukcesy  to w dużej mierze zasługa profesjonalizmu i poświęcenia naszych pracowników. Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie to atuty naszego personelu. Obecnie w Aptekach ZDROWIE pracuje 120 osób, w tym ponad 80 magistrów i techników farmaceutycznych. W punktach dermokosmetycznych zatrudniamy wykwalifikowane kosmetyczki i wizażystki, będące laureatkami wielu ogólnopolskich konkursów.

By sprostać oczekiwaniom i móc efektywnie zaspokajać rosnące potrzeby naszych Klientów pracownicy Aptek ZDROWIE uczestniczą w wielu szkoleniach, kursach i seminariach. Magistrowie  farmacji zatrudnieni w naszych aptekach ukończyli, z bardzo dobrymi wynikami, studia farmaceutyczne na renomowanych uczelniach medycznych. Posiadają specjalizacje z farmacji aptecznej, czynnie uczestniczą w kształceniu ustawicznym, ukończyli kursy podyplomowe z opieki farmaceutycznej, receptury leków jałowych, interakcji farmaceutycznych, homeopatii i kosmetologii.

Wszyscy pracownicy Aptek ZDROWIE ukończyli również profesjonalne szkolenia z zakresu opieki diabetologicznej.

Działalność charytatywna

wospCelem działalności Aptek ZDROWIE jest nie tylko zapewnienie naszym klientom pełnego dostępu leków, ale również szeroko zakrojona opieka farmaceutyczna, profilaktyka zdrowotna i edukacja naszych klientów. Apteki ZDROWIE od lat prowadzą działalność charytatywną wspierając m.in.:

  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Szczecinie
  • Wielkią Orkiestrę Świątecznej Pomocy, aktywnie uczestnicząc w corocznym finale
  • Fundację Szczecińskiego Hospicjum Dziecięcego
  • Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i inne Choroby Rozrostowe Krwi
  • UNICEF, PAH, SOS Wioski Dziecięce

Działalność charytatywna wpisana jest w codzienne działania Aptek ZDROWIE, cieszymy się gdy możemy pomóc!

Nagrody i wyróżnienia

Apteka ZDROWIE najlepsza w Polsce!

 

Od ponad 14 lat naszym priorytetem jest
najwyższa jakość obsługi Pacjentów.

Czytaj więcej…

 

Apteka Bez Barier 2004

 

W Aptekach ZDROWIE dbamy o potrzeby osób
w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej…

Najlepsze Punkty Dermokosmetyczne w Aptekach ZDROWIE

Cieszące się bardzo dużą popularnością Punkt Dermokosmetyczne zostały wyróżniony przez Francuskie Laboratorium Dermokosmetyczne Pierre Fabre.

Czytaj więcej…