Apteka ZDROWIE najlepsza w Polsce!

24.10.2014

Od ponad 14 lat naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Pacjentów. Dlatego od samego początku celem działalności Aptek ZDROWIE jest nie tylko zapewnienie naszym Pacjentom pełnego asortymentu medykamentów, ale również szeroko zakrojona opieka farmaceutyczna, profilaktyka zdrowotna i edukacja Pacjentów. Nasze apteki współpracują ze stowarzyszeniami Pacjentów, organizują akcje edukacyjne, udzielają pomocy organizacjom charytatywnym.

Najwyższą troską otaczamy osoby niepełnosprawne, starając się wypromować rozwiązania, które umożliwiają pełne korzystanie z oferty apteki, tak by każdy, również osoba niepełnosprawna czuła się w naszych aptekach komfortowo. Jest to szczególnie ważne w województwie zachodniopomorskim, w którym co 7 osoba, to osoba niepełnosprawna, a w samym Szczecinie mieszka ich ponad 55 tys.

Dlatego z wielką radością informujemy, że abb_fotonasze działania na rzecz osób niepełnosprawnych po raz kolejny zostały docenione nie tylko przez naszych Pacjentów, ale również przez jury ogólnopolskiego konkursu Apteka Bez Barier. W tym roku, w konkursie zwyciężyła Apteka ZDROWIE przy ul. Zawadzkiego 141, której kierownik – pani mgr farmacji Anna Spychała – została ponadto wyróżniona tytułem Aptekarza Bez Barier, przyznawanym osobie wykazującej szczególne zrozumienie dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dużą satysfakcję czerpiemy z faktu, że jest to już drugie wyróżnienie naszych aptek w tym konkursie. W październiku 2004 r. apteka ZDROWIE przy ul. Kołłątaja, została laureatem III edycji ogólnopolskiego konkursu Apteka Bez Barier, jako apteka najbardziej przyjazna i najlepiej przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i osób w podeszłym wieku.

Napisali o nas:

abb2006_foto2

„Osoby niepełnosprawne i starsze, ze względu na stan zdrowia, często korzystają z pomocy lekarskiej, a co za tym idzie, są ważnymi klientami aptek. Istotne jest zatem, by umożliwiać im swobodne poruszanie się w tych miejscach. Chcemy doprowadzić do sytuacji, w której apteki będą w taki sam sposób traktowały wszystkich swoich klientów i dlatego organizujemy konkurs „Apteka Bez Barier”. W tym roku przyznaliśmy główną nagrodę Aptece Zdrowie w Szczecinie, ponieważ pod względem architektonicznym jest ona kompleksowo dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a ponadto oferuje szereg usług dodatkowych takich jak dowóz leków zamówionych przez telefon, porady za pośrednictwem internetu, czy autorskie programy badań diagnostycznych” – mówi Piotr Pawłowski, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji.

 

powrót