Męskość w cenie

Męskość w cenie grafika
21.10.2014

Wieczna „młodość” i sprawność seksualna do późnej starości, to pragnienie większości mężczyzn. Co prawda wraz z wiekiem wydolność seksualna maleje, lecz do rzadkości nie należą dziś osoby po siedemdziesiątce, wciąż prowadzące aktywne życie seksualne. Zdarza się jednak, że kryzys męskości może przyjść dużo wcześniej. Zwykle wiąże się to ze zmianami hormonalnymi w okresie andropauzy, ale wiele zależy od ogólnej kondycji mężczyzny. Choć spadek sprawności seksualnej nieodwołalnie odmierza zegar biologiczny, zależny od naszych genów, wiele czynników przyspiesza go lub opóźnia. Papierosy, alkohol, stres, wyczerpująca i odpowiedzialna praca, choroby (układu krwionośnego, cukrzyca, nadciśnienie itd.), stosowane leki, niewłaściwa dieta, brak ruchu to bliscy „przyjaciele” impotencji. Potrafią sprawić, że jej pierwsze objawy występują już u 30 – 40 letnich mężczyzn!

Jak wpłynąć na jakość życia seksualnego?

Co należy więc robić, gdy pojawią się pierwsze sygnały męskiej słabości? Przede wszystkim nie ignorować problemu. Życie intymne wymaga odpowiedniej pielęgnacji i troski. Często wystarcza niewielka zmiana nawyków żywieniowych, zwiększenie aktywności fizycznej, umiejętne radzenie sobie ze stresem lub skorygowanie przyjmowanych na stałe leków i wszystko wraca do normy. Czasem potrzebne jest leczenie i dobrze, gdy doradcą jest wówczas lekarz lub farmaceuta. Zdrowie jest przecież najważniejsze, również w alkowie! Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które mogą być stosowane przez mężczyzn, którzy z powodu przepracowania, złej diety czy wieku nie czerpią już pełnej satysfakcji ze swojego życia seksualnego.

Co to jest Permen i co go wyróżnia?

Permen to kompozycja wysokiej jakości składników stworzona specjalnie dla mężczyzn. Każda tabletka preparatu Permen zawiera Tribulus terrestris, L-argininę oraz żeń-szeń. Tribulus terrestris (Buzdyganek ziemny) przyczynia się do zwiększenia poziomu testosteronu w organizmie, a także do szybszej regeneracji organizmu i zwiększenia siły i masy mięśni. Substancja ta wspomaga osiągnięcie i utrzymanie podniecenia seksualnego.

Regularne stosowanie Permenu:

  • przyczynia się do zwiększenia czasu trwania erekcji,
  • korzystnie wpływa na utrzymanie podniecenia seksualnego,
  • stymuluje intensywność doznań podczas stosunku,
  • podnosi jakość życia seksualnego.

W celu osiągnięcia pozytywnych efektów, Permem należy stosować przynajmniej przez 6-8 tygodni.

powrót